Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 16:09:21

Клуб Прав людини в Освітньому домі прав людини

18.09.2021   12:00Агенцiя

Тема прав людини зазвичай викликає асоціації з юриспруденцією, судовими засіданнями, складними бюрократичними ланцюгами. Настав  час розвіяти міфи та навчитись новому без нудних лекцій і складних юридичних термінів.

Освітній дім прав людини в Чернігові створює Клуб прав людини, до якого можуть доєднатись усі охочі, віком від 18 років.

Першу зустріч заплановано на суботу, 18 вересня, 12:00 – 16:00, у Освітньому домі прав людини (с.Количівка, пров. Луговий 1-Г). Центр АХАЛАР проведе її спільно з учасниками своєї програми.

У програмі зустрічі:

    Знайомство з учасниками та Домом прав людини.
    Серйозна гра під назвою «Бенкет» (Пир рос.)
    Живі дискусії.
    Перерва зі смаколиками).

*Клуб не передбачає внесків, але передбачає цікавинки, інтерактив та неформальне навчання.

*Дотримуємось норм, що встановлені у зв’язку з пандемією.

Зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням

Запитання за телефоном: 0462934444

або на електронну адресу: ahalar@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини