Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 01:33:47

Покладання квітів до могили Михайла Коцюбинського на Болдиній горі

17.09.2021   11:00Агенцiя

 

У районах і містах області заходи з нагоди 157-ї річниці від дня народження Михайла Коцюбинського (за окремим планом).

У рамках заходів у м. Чернігів (за участю керівництва облдержадміністрації):

  • Покладання квітів до могили письменника на Болдиній горі. Початок об 11:00.
  • Вручення обласної премії імені Михайла Коцюбинського.Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М.М. Коцюбинського.Початок о 12:00

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини