Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 19:17:59

У Чернігові відбудеться «Напівмарафон Нова пошта»

19.09.2021   08:35Агенцiя

На учасників та гостей напівмарафону чекає справжнє спортивне свято! Зокрема, зранку на Красній площі (навпроти Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру

ім. Т.Г. Шевченка ) стартують забіги на дистанції від 1 до 21 км, естафета на 21 км і командні перегони на 5 км, а також дитячі забіги на 100 та 500 м.

 

Програма події

 

7:00 – екскурсія для преси по марафонському містечку

8:00 – відкриття «Нова пошта напівмарафон Чернігів»

8:35 – розминка для учасників

9:00 – старт напівмарафону

11:30 – нагородження переможців на дистанції 10 км, 21 км та естафети 21 км

13:40 – розминка для дітей

13:50 – старт дитячого забігу

14:45 – нагородження переможців дитячих забігів

 

Більш детальна програма за посиланням: https://timer.newrun.com.ua/event/67

 

Спікери:

Владислав Атрошенко, міський голова м. Чернігів

Максим Кривенко – співзасновник NewRun, марафонець

 

Під час забігів будуть вжиті належні заходи безпеки.

На маршруті передбачено все необхідне для комфортного забігу: роздягальні, пункти охолодження, харчування і гідратації, медичний супровід на трасі та фініші.

 

Акредитація для ЗМІ доступна за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1N_7twWT1Iz9ULaDBKVI_pGsPSZ-4txRqIApC-kRewWo/viewform?edit_requested=true

Останні новини Чернігівщини

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15

Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.