Кубок єднання-2021
Цей всеукраїнський турнір з футболу серед дітей 2010 — 2011 років народження триватиме з 11 до 26 вересня по всій Україні.
Спочатку у кожній області пройдуть відбіркові тури, а потім обласні переможці змагатимуться між собою. Фінал пройде у Луцьку 26 вересня. Цей турнір організовано благодійним фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» і приурочено до 10-річчя фонду.
Партнерами виступили ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» та БФ «Розвиток футболу України».
«Кубок єднання-2021» — велике футбольне свято, яке має на меті не лише привернути увагу до проблем спорту, а й популяризувати його серед молоді. На футбольні поля обласних центрів і міст всієї України вийдуть майже 400 дитячих спортивних команд, майже 7 тисяч юних учасників.
У Чернігівській області турнір відбудеться 11-12 вересня у місті Чернігів на стадіоні «Юність», проспект Перемоги, 110, початок о 10:00.
Грандіозний фінал за головний кубок і великий призовий фонд відбудеться в Луцьку на стадіоні «Авангард».
Завершення футбольного свята і вручення призів та кубків переможцям очікується 26 вересня.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.