Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 19:57:14

Круглий стіл-презентація проекту "Мир у цифровий час"

07.09.2021   15:00Агенцiя

НУ «Чернігівська політехніка» та ГО «Центр гендерної освіти» у м.Чернігів запрошують на Круглий стіл-презентацію проекту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «МИР В ЦИФРОВИЙ ЧАС»
Дата: 7 вересня 2021 р. Початок о 15.00.
Місце проведення: НУ «Чернігівська політехніка», вул. Шевченка 95, головний корпус, ауд. 319.
Мета: презентація масштабного проекту, що передбачає розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні.

В програмі заходу:
14.30-15.00   Реєстрація.
15.00-15.10   Відкриття заходу. Мельник Ольга, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи НУ «Чернігівська політехніка».
15.10-15.20   Вітальне слово.Чепурна Ганна, Керівниця Центру гендерної освіти НУ «Чернігівська політехніка».
15.20-15.40   Презентація проекту «Мир у цифровий час»». Шакун Наталія, координаторка проєкту в Чернігівській області»
15.40-16.10. Дискусія. Відповіді на питання.
16.10-16.30 Підбиття підсумків.

Учасники круглого столу: представники органів влади, керівники громадських організацій, громадські діячі, журналісти, блогери та всі зацікавлені особи.
Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв'язків (Institut für Auslandsbeziehungen) і Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
У серпні-грудні 2021 року проект буде реалізуватися у 10 областях - Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області.
Вхід на захід вільний
Запрошуємо журналістів та фотокореспондентів
Контакти для ЗМІ:
+38 066 93 96 119  Наталія Шакун,  координаторка проєкту в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини