ФОТОвиставка "Око в душі"
Людина знаходить себе проходячи довгий шлях навчання, що йде через інших людей. Якщо говорити практично — ми вчимось ходити, говорити за допомогою інших. Та якщо дивитись глибше, ми народжуємо себе — через досвід взаємодії з іншою людиною, відкрившись йому та віднайшовши у ньому своє світло, яке буде виводити в найтемніші часи.
Фотовиставка "Око в душі" є відбитком пізнання цінності взаємодії людей на інтуїтивному рівні.
Авторками фоторобіт є мисткині Галина Вулверсон та Дар'я Мацкевич.
«І світлом малюю я картини свого світу. Адже, ви знаєте, фотографія — це малювання світлом і духовним, і фізичним»
Музей сучасного мистецтва "Пласт-Арт",
вул. Музейна 6
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.