Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 19:12:14

Баркемп “Як громадські ініціативи змінюють життя українських міст”

23.08.2021   16:00Агенцiя

У Чернігові покажуть, як працюють та чим займаються громадські організації області. 23 серпня відбудеться баркемп “Як громадські ініціативи змінюють життя українських міст” на території пішохідної вулиці Святомиколаївській.

В межах баркемпу заплановані майстер-класи та творчі локації від громадських організацій області, короткі виступи з успішними та повчальними історіями від представників органу місцевого самоврядування, бізнесу та місцевих громадських організацій. Окрім цього, ввечері відбудеться перегляд кіно під відкритим небом (на території Скверу імені Богдана Хмельницького).

Формат «баркемпу» передбачає проведення демократичної, відкритої інтерактивної зустрічі людей, під час якої відбувається  обмін досвідом і ідеями для подальшої співпраці в певній сфері.

Початок  роботи творчих локацій 23 серпня 2021 року о 16:00 (пішохідна вулиця Святомиколаївська).
Початок перегляду фільму - о 20:00 (територія Скверу імені Б. Хмельницького).

Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати захід!

Партнерами заходу є:
Управління культури і туризму Чернігівської міської ради;
Агенція регіонального розвитку в Чернігівській області;
Кейтерінгова компанія "Банда вкуса" та
Чернігівський обласний молодіжний центр.


Цей захід створено Громадською організацієї "Агенція міських ініціатив" у партнерстві зі Спілкою ініціатив Чернігівщини за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини