Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 07:22:33

Баркемп “Як громадські ініціативи змінюють життя українських міст”

23.08.2021   16:00Агенцiя

У Чернігові покажуть, як працюють та чим займаються громадські організації області. 23 серпня відбудеться баркемп “Як громадські ініціативи змінюють життя українських міст” на території пішохідної вулиці Святомиколаївській.

В межах баркемпу заплановані майстер-класи та творчі локації від громадських організацій області, короткі виступи з успішними та повчальними історіями від представників органу місцевого самоврядування, бізнесу та місцевих громадських організацій. Окрім цього, ввечері відбудеться перегляд кіно під відкритим небом (на території Скверу імені Богдана Хмельницького).

Формат «баркемпу» передбачає проведення демократичної, відкритої інтерактивної зустрічі людей, під час якої відбувається  обмін досвідом і ідеями для подальшої співпраці в певній сфері.

Початок  роботи творчих локацій 23 серпня 2021 року о 16:00 (пішохідна вулиця Святомиколаївська).
Початок перегляду фільму - о 20:00 (територія Скверу імені Б. Хмельницького).

Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати захід!

Партнерами заходу є:
Управління культури і туризму Чернігівської міської ради;
Агенція регіонального розвитку в Чернігівській області;
Кейтерінгова компанія "Банда вкуса" та
Чернігівський обласний молодіжний центр.


Цей захід створено Громадською організацієї "Агенція міських ініціатив" у партнерстві зі Спілкою ініціатив Чернігівщини за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.