Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 19:07:04

ІІІ БАТУРИНФЕСТ «Шабля»

21.08.2021   14:00Агенцiя

21-22 серпня 2021 року запрошуємо на головну подію літа – ІІІ БАТУРИНФЕСТ «Шабля», який присвячений 30-й річниці Незалежності України!

 В Батурині – столиці Гетьманської України, який відіграв важливу роль в історії українського державотворення, по-особливому прозвучить головна ідея фесту «Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО» проголошена гетьманом Іваном Мазепою в Батурині 300 років тому, але актуальна і сьогодні.

Впродовж двох днів ви зможете стати учасником захоплюючого дійства на Співочому полі парку «Кочубеївський»:
🔹 21.08.2021( субота) День перший.

з 14.00 – ознайомитися з самобутнім творчим потенціалом Батуринської громади, відвідати концерт популярних в регіоні рок-гуртів «Kolo_dvoh» (м.Конотоп) та «FROM INSIDE OUT» (м.Кролевець), почути виступ суперфіналіста шоу «Україна має талант» Артема Семенова, звеселитися на нічній дискотеці.

🔸22.08.2021(неділя) День другий.

об 11.00 – урочисте відкриття БАТУРИНФЕСТу за участі високопосадовців, почесних гостей та воїнів – захисників нашої України. Захоплять кожного виступи кращих – естрадних виконавців та колективів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, артистів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, Військового оркестру 27-ї реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського (м.Суми), гуртів «Лісапетний батальйон» та «OT VINTA», театру вогню і світла «SCORPIUS».

Нічною дискотекою популярних українських діджеїв Dj SaliVan та Rocket-Jam з м.Кременчук завершиться наш фест.

Впродовж двох днів працюватимуть:
Виставки майстрів українського, традиційного, декоративно-прикладного мистецтва.
Турнір зі стрільби з традиційного лука «Стріли Гетьманів».
Зони харчування, фуд-корт, які представлять кращі традиції української традиційної кухні.
Екскурсії унікальними локаціями Національного заповідника «Гетьманська столиця». Атракціони для дітей, ярмарок сувенірів та багато іншого.

❗️Місце проведення:
Сцена та майданчики перед сценою Співочого поля парку «Кочубеївський», за адресою: м.Батурин, вул.Гетьманська, 74.

Контактні особи фесту: Олександр Козловський https://www.facebook.com/profile.php?id=100024471193735

По питанням розміщення торгівлі : Сергій Прокопенко

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини