Відкриття оновленої фотоекспозиції «Пантеон Героїв Сіверського краю»
29 серпня відзначатиметься День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,
Напередодні цієї дати в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки заплановано відкриття оновленої фотоекспозиції «Пантеон Героїв Сіверського краю». Експозиція містить у собі фотокартки військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових відомств Чернігівщини, які полягли у протидії збройним формуванням РФ на Сході нашої країни з 28 квітня 2014 року по 11 серпня поточного року.
У заході братимуть участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, духовенства та громадські організації.
Враховуючи наші давні партнерські зв’язки, маю за честь запросити Вас прийняти участь у вищеназваному заході, який відбудеться 27 серпня в холі адміністративної будівлі нашої установи за адресою : м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 68 (вхід з боку Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка).
Початок об 11.00 год. Орієнтовна тривалість – 30 хвил. Реєстрація з 10 год. 30 хвил. в холі адміністративної будівлі.
Увага! У зв’язку із епідеміологічною ситуацією прохання дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски під час заходу.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.