Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 09:37:00

У бібліотеці Короленка відбудеться презентація книги "Ічнянці на війні проти російських окупантів"

18.08.2021   12:00Агенцiя

18 серпня о 12.00 у читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка (просп. Миру, 41) відбудеться презентація книги "Ічнянці на війні проти російських окупантів" (автор-укладач – волонтер, голова громадської організації "Нескорені" Олеся Реута).

Цю книгу я присвячую Народному Герою України навіки 16-літньому Степану Чубенку, який є для нас прикладом незламності, вірності своїй державі, жертовності і героїчному прийняттю смерті від рук російських окупантів за рідну і вільну Україну. Він не зрадив Батьківщину і не перейшов на бік ворога, заради порятунку свого життя... Степан для українців - як Муцій Сцевола для римлян - приклад мужності та патріотизму крізь віки.
  Заради дітей, молодого покоління українців, мирне і вільне життя воювали і боролися чотири сотні наших земляків, вихідців з Ічнянщини. їхні спогади є цінним подарунком для наступних поколінь, а ця книга є Подякою всім тим, хто воював всі ці роки проти російських загарбників та був вірним завжди Українській Державі. Слава незборимим героям нашої нації! Ганьба навіки Російській Федерації... І нехай Бог пошле справедливої відплати Росії за всі її військові злочини, здійснені на території України, а російські військові злочинці постануть перед Міжнародним трибуналом та українським судом, найперше ж — перед судом національної пам'яті українців.

Нагадуємо про необхідність дотримання санітарно-протиепідемічних вимог (наявність масок, соціальна відстань 1,5 м).
Ласкаво просимо!

За додатковою інформацією звертатися:
Ірина Каганова, тел. (0462) 77-51-57
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.