Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 листопада, 12:06:52

Презентація проєкту "Веломаршрут об'єктами культурної спадщини Парафіївської громади "Від парку до парку"

05.08.2021   12:00Агенцiя

Прес-конференція відбуватиметься онлайн.

Дата і час проведення: 5 серпня о 12.00

Контакти організаторів: 097 662 1439 Ірина Слюсар
Про бажання долучитися до прес-конференції просять до 3 серпня повідомити на пошту garbuzyk2017@i.ua.

Про проєкт

В липні 2021 р. стартував проєкт з розвитку туризму в Парафіївській ТГ Чернігівської області на основі об’єктів культурної спадщини Палацово-паркового ансамблю «Качанівка» та Тростянецького дендропарку за підтримки Українського культурного фонду та Державного агенства з розвитку туризму.

Мета проєкту: залучення сталого потоку туристів, розвитку велотуризму в Парафіївській ОТГ, на території якої знаходяться об’єкти культурної спадщини національного значення: палацово-парковий ансамбль «Качанівка» та Тростянецький дендропарк родини Скоропадських.

Питання, які ми хочемо підняти під час стартової прес-конференції.
1. Чому відомі туристичні магніти, такі як НІКЗ «Качанівка» та Тростянецький дендропарк не спрацьовують як ресурс розвитку для громади.
2. Як відвідувач об’єктів культурної спадщини перетворюється на туриста.
3. Чи є історичні парки туристичними об’єктами або що в них робити туристу?
4. Проблема екскурсійного обслуговування масштабних об’єктів культурної спадщини.
5. Як використовувати сучасні ІТ для створення доступних туристичних продуктів

6. Як виник проект «Веломаршрут об’єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ «Від парку до парку»
7. Продукти та результати проекту.
8. Поради й рекомендації тім громадам, що хочуть розвивати свою культурну спадщину як туристичні об’єкти.

В ході проєкту будуть створені карти Качанівського парку та Тростянецького дендропарку з локалізованими парковими елементами – об’єктами туристичного показу; цифровий веломаршрут по території всієї Парафіївської ОТГ з елементами мультимедіа, що має 5 різних треків за рівнем складності та не менше 100 локацій. Цифровий веломаршрут буде розміщено на сайтах Парафіївської ОТГ та НІКЗ «Качанівка».
Для популяризації веломаршруту «Від парку до парку» будуть виготовлені друковані інформаційні буклети з мапою маршруту, що залишаться в Парафіївській ТГ;  рекламна брошура для розсилки туристичним операторам, які займаються розвитком внутрішнього туризму в Україні; презентаційна виставка треків та локацій веломаршруту (17 великих фотозображень), що залишиться на території Парафіївської ОТГ.
Початок тестування веломаршруту членами команди планується на початку вересня.
На початку жовтня планується промо-тур веломаршрутом 27 запрошеними велосипедистами (по кожному велосипедисту з усіх областей України і 2 представники інклюзивної аудиторії).
Завершення проєкту середина листопада.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини