Відкриття виставки Надії Демченко
Нинішній рік для чернігівської мисткині Надії Демченко є ювілейним. За дипломом вона фаховий художник з художньої кераміки та скла.
За її ескізами були виконані керамічні панно в міському Палаці культури ім. В. Радченка та міському Палаці для дітей та юнацтва, вітражі в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка та Чернігівській обласній лікарні, стінні розписи в Прилуцькому педагогічному коледжі, мозаїки автопавільйонів в селах Мохнатин, Вересоч, Лосівочка, Пакуль та багато ін.
На виставці, приуроченій до її 75-річчя (а це її перша велика персональна виставка), в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана, будуть представлені роботи станкової графіки, живопису та кераміки.
Всі, хто завітає на виставку, зможуть побачити автопортрети художниці та портрети її однокурсників, рідних, натюрморти та пейзажі, ескізи творів монументально-декоративного мистецтва.
Відкриття виставки відбудеться 22.07.2021 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (відділ сучасного мистецтва, вул. Музейна, 6).
Початок о 16:00.
Виставка триватиме до 17.08.2021 року.
Куратор – Катерина Шульга.
Деталі – за тел.: 0462-611572, або на сторінках музею у соцмережах.
Відео з відкриття – на сторінці музею https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.