Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 03:28:25

Зустріч з Представником ВООЗ в Україні

03.06.2021   12:30Агенцiя

3 червня у Чернігові відбудеться зустріч з Представником ВООЗ і Головою Національного Бюро ВООЗ в Україні доктором Ярно Хабіхтом.

Зустріч відбудеться під час запланованої місії для відвідування медичних закладів Чернігівської області: ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» та КНП «Чернігівська обласна лікарня».  До цих медичних закладів було передано обладнання за допомогою Бюро ВООЗ в України: до Чернігівської обласною лікарні було передано та установлено апарат штучної вентиляції легень та до лабораторії  було передано обладнання, витратні матеріали та реагенти.

Доктор Ярно Хабіхт, Представник ВООЗ і Голова Національного Бюро ВООЗ в Україні, очолить цю місію.

Формат зустрічі передбачає спілкування з медіа та можливість поставити запитання Представнику ВООЗ.

Місце зустрічі: Обласний лабораторний центр - вул. Любецька, 11А, м. Чернігів.

Час проведення: четвер, 3 червня, початок о 12:30.

До участі запрошуються представники засобів масової інформації.

Увага! Участь у зустрічі передбачає акредитацію. Для цього, будь-ласка, до 17.00 середи, 2 червня, надішліть інформацію з іменами та контактами журналістів, які планують відвідати захід, Альоні Рощенко на адресу roshchenkoa@who.int або телефонуйте  063 103 04 08.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини