Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 15:59:32

Круглий стіл "Традиційна родина - основа майбутнього України"

02.06.2021   15:00Агенцiя

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Традиційна родина – основа майбутнього України», організованого представниками Асоціації сексологів та сексотерапевтів України, що відбудеться в Чернігові 2 червня 2021 року (початок о 15:00).
Учасниками заходу стануть провідні науковці в сфері сексуального, психічного, психологічного та репродуктивного здоров’я; психіатри, психологи, сексологи і лікарі; автори програм, підручників, посібників із статевого виховання; керівники та члени шкіл і громадських організацій; методисти та вчителі з виховної роботи, представники релігійних організацій тощо.
Мета зустрічі - проаналізувати сучасні тенденції в традиційній родині, вихованні школярів та окреслити перспективи створення і впровадження сучасної програми зі статевого виховання в контексті розвитку традиційної сім’ї, яка б відповідала українським реаліям.
Захід відбудеться за адресою: вул. Гетьмана Полуботка 22-2, Чернігів. ГОТЕЛЬ REIKARTZ ЧЕРНІГІВ, конференц-зал «П’ятницький».
Телефон контактної особи для обов’язкового підтвердження своєї участі+380934816285 (пані Юлія).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини