Виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу
11 листопада у малій залі засідань Чернігівської районної ради відбудеться виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів. На ньому розглядатимуться наступні питання:
“Про ефективне використання земельних ресурсів агроформуваннями та іншими користувачами в області та окремо взятому районі (Городянський район)”; “Про врегулювання майнових питань в процесі розподілу та використання майна пайового фонду реформованих КСП, виплати пайовикам плати при його відчуженні та орендної плати за використання майна на території Городнянського, Куликівського, Менського, Ріпкинського та Чернігівського районів”; “Про стан видачі державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам у Городнянському, Куликівському, Менському, Ріпкинському та Чернігівському районах”; “Про розмежування земель комунальної та державної власності, шляхи фінансування”; “Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Городнянському, Куликівському, Менському, Ріпкинському та Чернігівському районах”; “Про стан здійснення заходів по збереженню, підтриманню та нарощуванню родючості ґрунтів, попередженню і недопущенню проявів водної та вітрової ерозії та пов’язаних з нею екологічної оптимізації структури земельних угідь, збереженню природи регіону, запобіганню забруднення земель та сільськогосподарської продукції Чернігівської області” та інші.
Початок роботи засідання – 10.00.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.