Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 13:41:44

В останню путь проведуть старшого лейтенанта Володимира Шпака

08.04.2021   10:00Агенцiя

8 квітня у Чернігові в останню путь проведуть старшого лейтенанта Володимира Шпака, який загинув під час обстрілу на Донбасі. Про це Суспільному сказав заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький.

О 10:00-11:00 пройде релігійний ритуал поховання та церемонія прощання біля Кафедрального собору святої великомучениці Катерини.

Церемонія поховання Володимира Шпака проходитиме з 11:30 до 12:30 на «Алеї - героїв учасників ООС (АТО)» на міському цвинтарі «Яцево».

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини