Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 16:59:10

Розширена нарада щодо розвитку туристичного потенціалу Чернігівської області

17.02.2021   12:00Агенцiя

У середу, 17 лютого, о 12.00 у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться розширена нарада щодо розвитку туристичного потенціалу області.

Питання до обговорення:
1. Про сучасний стан туристичної інфраструктури області — Людмила Замай, в. о. директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.
2. Про реалізацію програми Президента України «Велика реставрація» на Чернігівщині — Володимир Буренко, директор Національного історико-культурного заповідника «Качанівка».
3. Презентація плану дій щодо участі Чернігівської області в проєкті «Дороги смаку та вина» за підтримки Проєкту Європейської Комісії «Підтримка системи географічних зазначень в Україні». Обговорення потенціалу гастрономічних турів для національного туризму — Ксенія Вехетек, співзасновниця Українського клубу автотуристів та проєкту НавколоUA.

Час проведення: середа, 17 лютого, початок о 12:00.

Місце проведення: зала №2, Чернігівська ОДА, вул. Шевченка, 7.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході. Шановні журналісти, просимо повідомити про свою участь за телефоном (0462) 678-694 до 10.00 середи, 17 лютого.

Останні новини Чернігівщини

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».