Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 11:30:42

Вебінар “Інформаційні пункти підприємця – безкоштовні консультаційні послуги від держави”

09.02.2021   11:00Агенцiя

Вебінар для підприємців, представників територіальних громад, громадських об’єднань, що представляють інтереси суб’єктів малого і середнього бізнесу на тему “Інформаційні пункти підприємця – безкоштовні консультаційні послуги від держави”.
Проводить Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів в Чернігівській області спільно з консультантом Офісу розвитку малого та середнього підприємництва SME.DO та Департаментом розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації.
Початок об 11:00.

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.