Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 22:03:10

Виборча реформа в Україні. Анонс громадського обговорення в Чернігові

14.11.2011   11:00Агенцiя

14 листопада з 10:00 до 15:00 в місті Чернігові у конференц-залі готельно-туристичного комплексу “Придеснянський” за адресою вул. Шевченка, 99-а відбудеться громадське обговорення виборчої реформи в Україні.

Метою проекту “Організація широкого та відкритого громадського обговорення питань удосконалення виборчого законодавства в Україні”, є залучення якнайширшого кола експертів громадянського суспільства, а також представників усіх зацікавлених сторін до процесу реформування виборчого законодавства, створення умов для встановлення ефективного діалогу між законодавцями, громадськими експертами, виборцями і суб’єктами виборчого процесу, а також вироблення рекомендацій до виборчого законодавства.

Теми для дискусії:

КОДИФІКАЦІЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА
ВИБОРЧІ СИСТЕМИ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ
ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ ТА СТАТУС ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ТА ЧЛЕНІВ КОМІСІЙ
ВИСУВАННЯ І РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ
МАЖОРИТАРНА СИСТЕМА ТА РОБОТА ДЕПУТАТІВ В ОКРУГАХ
СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВИБОРАМИ

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадянських організацій та засобів масової інформації, члени виборчих комісій, експерти з питань виборів.

Основні доповідачі:

Андрій Когут (програмний координатор Лабораторії законодавчих ініціатив);
Сергій Соломаха (заступник голови Чернігівської обласної організації Української народної партії, журналіст всеукраїнської тижневої газети “Сіверщина”);
Павло Пущенко (голова Чернігівського освітнього центру “Ініціатива”).

З питань організації заходу прохання контактувати:
Євгеній Романенко, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень,
тел.: 661-127, e-mail: ERo@bigmir.net

Останні новини Чернігівщини

08:10

У житті іноді трапляється так, що перед людиною, яка шукає роботу, постає нелегкий вибір: погоджуватися на першу-ліпшу вакансію, хай навіть з меншими зарплатою і кар’єрною перспективою, чи чекати на якусь кращу пропозицію?

Благодійний фонд «Рокада» планує відновити до пів тисячі будинків в обласному центрі — роботи вже тривають 08:09

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців благодійний фонд «Рокада» поступово відновлює приватні будинки в Чернігові.

Чернігівські рятувальники завітали до маленьких школярів 08:07

Днями співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели урок із мінної безпеки для учнів молодшого класу загальноосвітньої школи №34, що в обласному центрі.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети 08:04

Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 69 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 573 такі предмети.

Чернігівці дізналися про реліквії, що пов’язані зі Святителем Феодосієм і зберігаються в обласному історичному музеї 08:03

У Чернігові є легенда: поки мощі Святителя Феодосія перебувають у місті, його жителям не загрожують ні епідемії, ні голод, ні стихійні лиха.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини