Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 05:46:29

Відкриття виставки творів живопису Олександра Рудника "Chapter 2"

28.01.2021   12:00Агенцiя

28 січня Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття виставки творів живопису Олександра Рудника (Олександра Стіа) «Chapter 2»
Олександр Стіа– молодийукраїнський художник, який  працює в стилі абстрактної каліграфії.Свій творчий шлях почав ще в шкільні роки, з графіті, яке відкрило можливості для розвитку та творчості.З роками цікаве хобі еволюціювало в справу всього життя. З графіті Олександр перейшов до вивчення каліграфії та леттерінгу.Брав учать в онлайн виставках та здійснив кілька творчих проєктів.З часом у нього з'являється бажання не бути схожим на інших художників, які працюють в тому ж напрямку.Це приводить до довгих пошуків власного стилю,який завдяки старанню та експериментам - був знайдений.
Перша персональна виставка «Chapter 1» відбулася в «Музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт» у 2018 році.Протягом наступних років Олександр брав учать в групових виставках «Аrtdimensions IV», «Нові імена» та «Calligraffiti.ua». У 2019 році брав участь у відкритті фестивалю «Зелена сцена».
Головною рисою власного стилю Олександра Стіа є передача емоцій не тільки через текст і форму букв, а й через загальну композицію творів.

Початок о 16:00 (відділ сучасного мистецтва, вул. Музейна, 6)
Виставка триватиме до 28 лютого 2021 року.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини