Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 22:50:14

Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві"

19.10.2012   10:30Агенцiя

19-20 жовтня у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка (вул. Гетьмана Полуботка, 53) розпочинає свою роботу дев'ята Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві", на яку з'їдуться близько 150 науковців з семи країн - України, Росії, Республіки Білорусь, Татарстану, Республіки Адигея, Уельсу і Сполучених Штатів Америки. У конференції візьмуть також участь добровольці Корпусу Миру, які проходять педагогічну практику на базі університету.
Пленарне засідання розпочнеться 19 жовтня о 10:30
Філологи, культурологи, філософи і педагоги обговорюватимуть ключові проблеми, що хвилюють вчених різних країн у контексті глобалізації та інтеграції України в світовий освітній простір, зокрема:
- мультикультуралізм і полілог культур у постмодерній Європі;
- аспекти формування полікультурної особистості;
- проблеми навчання іноземної мови як засобу міжкультурного спілкування;
- проблеми підготовки сучасного викладача іноземних мов і перекладача;
- проблеми дослідження дискурсу і тексту та ін.  
Співорганізаторами конференції є 6 провідних університетів України, Російської Федерації та Республіки Білорусь. Від України це - Київський національний лінгвістичний університет і Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Росію уособлюють Московський державний університет імені М.В. Ломоносова та Академія підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки працівників освіти, Республіку Білорусь - Брестський державний університет імені О.С. Пушкіна та Гомельський державний університет імені Франциска Скорини.
Частина доповідачів зроблять свої доповіді з допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних засобів зв'язку. Під час роботи конференції відбудуться також презентації навчальних посібників, працюватимуть книжкові виставки.
Організатори також підготували насичену культурну програму для учасників конференції, щоб враження про гостинну Чернігово-Сіверську землю залишилися в їхній пам'яті назавжди.
Телефон: 0(462)677-414     

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.