Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 06:08:53

Презентація проекту "Чернігівський Пан"

01.12.2020   11:00Агенцiя

Вівторок, 1 грудня 2020 року об 11:00
Місце зустрічі: пресцентр DPNEWS.COM.UA – проспект Перемоги, 62, 4 поверх.
«ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ПАН»

Організатори:
1) Мойсієнко Артем Сергійович. Куратор проекту «Чернігівський Пан».
2) Матусов Сергій Юрійович. Засновник та генеральний директор проекту «Величний Пан»
3) Бондар Олександр Миколайович. Кандидат історичний наук. Консультант з історичних питань проекту «Чернігівський Пан».

Мало яке місто може похвалитись на стільки ж потужною історією, як Чернігів! Це одне з найстаріших та найславетніших міст України. І нашою метою було передати відчуття дуже старого і поважного, з тисячолітньою історією, але при цьому сучасного і надзвичайно красивого міста.
«Чернігівський Пан» - це перша історична-економічна настільна гра про Чернігів. Пориньте в атмосферу одного з найдревніших міст України, обравши одного з 5-ти видатних чернігівців, серед яких: Князь Ігор, Княжна Ярославна, Монах Антоній Печерський, Гетьман Павло Полуботок, Письменник Михайло Коцюбинський.

Очолюйте місто, купуйте сучасні компанії на кшталт ТРЦ «Голівуд» чи заводу «Pet Technologies» та отримайте титул «Пана» шляхом захоплення стратегічних Веж і банкрутування решти гравців.
• 28 реальних компанії на полі гри, які можна купляти, обмінювати, будувати та продавати.
• Історичні картки, котрі оповідатимуть Вам легенди про місто, з часів його заснування по наш час.
• Унікальні «Картки Архітектури» дадуть Вам можливість на коло стати «власником» Облмуздрамтеатру чи ЖД Вокзалу, отримавши особливі здібності.

Економічна складова досить схожа на принципи “Монополії” – потрібно на наявні кошти скуповувати однотипні сектори та заробляти ще більше коштів.

Є й спеціальні “дитячі” правила гри: пересування лише по секторам карток дії, де дітям доведеться відповісти на запитання щодо історії міста. Варто визнати, що запитання будуть досить непростими (як для дітей), але цікавими: “Перша літописна згадка про Чернігів” тощо.
Середня тривалість гри – близько двох годин. Оптимальна кількість гравців, на яку розрахована гра – від двох до п’яти.

+380 93 870 32 91 – Артем Мойсієнко
+380 50 433 96 99 – Сергій Матусов
 

Останні новини Чернігівщини

Перші 100 днів роботи Анни Коваленко: чим запам’яталася? ВІДЕО 20:03

100 днів на посаді голови облдержадміністрації Анни Коваленко. Вона - перша жінка та наймолодша очільниця області за часів каденції Володимира Зеленського.

Виявлено 248 нових випадків COVID-19

Виявлено 248 нових випадків COVID-19 19:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 січня в області зафіксовано 248 нових випадків COVID-19.

Чернігів: з 22 січня по 20 березня - часткове перекриття руху почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина

Чернігів: з 22 січня по 20 березня - часткове перекриття руху почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина 12:52

Згідно з рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради, з 22 січня по 20 березня 2021 року для проведення робіт на водопровідній мережі комунального підприємства «Чернігівводоканал» дозволено часткове перекриття руху автотранспорту почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина на ділянці від нежитлової будівлі №14 (автозаправна станція) до залізничного переїзду.

Запобігання корупції в органах влади: основні засади

Запобігання корупції в органах влади: основні засади 12:26

Новації законодавства з питань запобігання корупції, особливості подання електронних декларацій та відповідальності публічних службовців за порушення антикорупційного законодавства розглядалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Починаємо підготовку до реалізації проєкту

Починаємо підготовку до реалізації проєкту 12:01

20 січня спільно з Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА провели онлайн-нараду з представниками цільових громад, Корюківської, Ніжинської, Новгород-Сіверської та Прилуцької, щодо реалізації проєкту "Розвиток хаб-системи підтримки підприємництва, інновацій та стартапів в Чернігівській області".