Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 жовтня, 13:53:32

У Чернігові на свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначатимуть День Українського козацтва та 70-річчя УПА

14.10.2012   11:00Агенцiя

14 жовтня традиційно українці відзначають величні й легендарні свята – Покрови Пресвятої Богородиці, яка з прадавніх козацьких часів була покровителькою й заступницею Українського козацтва. У 2012 році виповнюється 70 років від створення Української повстанської армії.

14 жовтня у Чернігові біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» та Катерининської церкви з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та 70-річчя Української повстанської армії проводитимуться урочисті заходи: молебень і мітинг, а також покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Івану Мазепі.

Організатори: Чернігівські обласні організації Української народної партії, Конгресу українських націоналістів та політичної партії «Наша Україна».

Запрошуємо взяти участь у святкових заходах.

Місце проведення: біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» та Катерининської церкви у Чернігові.

Початок заходу: об 11-й годині 14 жовтня

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини