Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 18:25:10

Відкриття виставки творів живопису та графіки Миколи Євтушенка

23.11.2020   15:00Агенцiя

23 листопада Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття виставки творів живопису та графіки Миколи Євтушенка.
Євтушенко Микола Сергійович народився 21 березня 1957 року в с. Литвиновичі на Сумщині.У 1989 році закінчив Київський державний художній інститут (майстерня станкового живопису). Член Національної спілки художників України з 1995 року.Учасник понад 40 міжнародних та Всеукраїнських виставок. Провів біля 20 персональних виставок.
Увага!
У зв'язку з карантинними обмеженнями на заході може бути не більше 20 осіб з дотриманням санітарної дистанції та використанням засобів індивідуального захисту.Тривалість заходу не більше 30 хв.Дякуємо за розуміння.
Відбудеться трансляція заходу онлайн на сторінці музею у мережі Facebook.
Початок о 15:00.
Подія онлайн на сторінці музею https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/

Останні новини Чернігівщини

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини