Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 16:40:33

“Зустріч на стародавньому Дитинці” із Міяшіро Еміко – експертом японської культури

10.11.2011   17:00Агенцiя

У рамках просвітницької програми “Зустрічі на стародавньому Дитинці” 10 листопада о 17.00 в Колегіумі (на Валу) відбудеться демонстрація чайної церемонії та одягання японського вбрання – кімоно. Майстер-класи проводить Міяшіро Еміко – експерт з японської культури.
Вона розкаже про історію та основні моменти проведення чайного дійства. А бажаючі, насолоджуючись церемонією, зможуть не лише продегустувати зелений чай, а й поринути у незвичну атмосферу Сходу.
Крім того, Міяшіро Еміко разом з колегами із Українсько-Японського культурного центру продемонструють мистецтво одягання японського національного костюму – кімоно.

Організатори: Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній”, Українсько-Японський культурний центр (м. Київ).

Останні новини Чернігівщини

В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49

У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.

На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23

Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини