Як звітують депутати Чернігівської міської ради?
10 вересня в Чернігові розкажуть які практики звітування використовують депутати відповідних міських рад і хто з них не прозвітував за четвертий рік діяльності.
Під час прес-конференції розкажуть про:
· Депутатів, які не прозвітували про свою діяльність;
· Хто з депутатів прозвітував публічно перед виборцями;
· Як депутати звітували в умовах карантину;
· Про що звітували депутати Чернігівської міської ради;
· Розкажуть про громадську кампанію «Вимагаємо звіту».
Час: 12:00
Місце: конференц-зал готелю “Україна” (м. Чернігів, пр.Миру, 33).
Спікер – Тетяна Романова, виконавчий директор ГО «Агенція міських ініціатив» та координатор проєкту «Атестація депутатів. Чернігів».
Контакти:
Тетяна Романова, 097 606 70 96
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.