Презентацію “ВЕБІНАРІВ ДЛЯ ВИБОРЦІВ”
4 жовтня 2012 року Чернігівське обласне відділення Комітету виборців України у приміщенні експертного клубу “Чиста політика” за адресою вул. Г. Полуботка, 6-а проводить презентацію “ВЕБІНАРІВ ДЛЯ ВИБОРЦІВ”. Початок о 14.00.
На презентації будуть представлені вебінари*, з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про права виборців та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи “проти всіх”, про голосування “на дому”, про наслідки підкупу виборців та методи запобігання, а також багато супутньої корисної інформації.
Доповідачами вебінарів є:
Олександр Черненко – Голова Правління Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України” – політолог, громадський діяч;
Олексій Горецький – Голова Рівненської обласної громадської організації “Комітет виборців України” – юрист, правозахисник;
Сергій Ткаченко – Голова Донецької обласної громадської організації “Комітет виборців України”, експерт з виборчих процесів, громадський діяч.
Інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду вебінарів можна отримати на сайті “Вибори в Україні” (http://www.electioninfo.org.ua/index.php?i=1067).
Довідково: ВГО “Комітет виборців України” за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту “Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців” поширює інформацію через вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок.
* Вебінар – “віртуальний” он-лайн семінар, доступний після проведення в режимі відео он-лайн перегляду
Прес-служба ЧОВ КВУ
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.