Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 23:46:36

Фінал першого Чемпіонату Чернігівського гарнізону серед силових структур з мініфутболу

24.08.2020   11:30Агенцiя

24 серпня в м. Чернігів на спортивній базі управління оперативного командування «Північ» відбудеться фінал першого Чемпіонату Чернігівського гарнізону серед силових структур з мініфутболу.

Час: з 11.30 до 12.00 (фінальна гра, церемонія нагородження)

Захід відбудеться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 57, вхід через КПП ОК «Північ» (біля військово-історичного музею).

Акредитація ЗМІ – обов’язкова: до 17.00 години 23 серпня 2020 року.
На електронну пошту presspivnich@ukr.net надати інформацію з назвою ЗМІ, ПІБ журналіста, оператора. З собою мати редакційне посвідчення, документи, що посвідчують особу.

Контактна особа та телефон: ТВО начальника служби зв’язків з громадськістю ОК «Північ» молодший лейтенант Світлана Халімоненко, (066) 350 57 34.

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини