Круглий стіл "Стан газового ринку напередодні опалювального сезону: як розірвати борговий ланцюг"
18 серпня о 14:00
Місце зустрічі: пресцентр DPNEWS.COM.UA – проспект Перемоги, 62, 4 поверх.
КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ:
«Стан газового ринку напередодні опалювального сезону: як розірвати борговий ланцюг»
За участі керівників теплопостачальних підприємств області, представників органів влади міст, в яких функціонують підприємства ТКЕ, та департаменту ЖКГ та ПЕК облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.