Презентація програми "Будуємо Україну Разом"
Уже майже рік у 7 регіонах України діють волонтерські команди, котрі реалізують «БУРчики» - акції з ремонту громадських просторів та помешкань сімей у СЖО.
За рік діяльності напрямку «БУР осередки» вдалося реалізувати 56 акцій БУРчик у 7 регіонах України і долучити понад 400 осіб до волонтерства у них.
18 серпня 2020 року представники програми завітають до Чернігова, щоб познайомити активістів з громадського сектору із можливостями від БУРу на локальному рівні.
Запрошуємо Вас ближче познайомитися із діяльністю програми «Будуємо Україну Разом», адже розпочато процес формування команди БУР-осередку в Чернігові!
Презентація можливостей програми відбудеться у дворику Чернігівського обласного молодіжного центру (Магістратська, 3), 18 серпня о 15:00.
Учасники зустрічі:
Юрко Дідула - керівник програми «Будуємо Україну Разом» БО «Львівська освітня фундація2
Максим Михайлик - менеджер з розвитку осередків програми «Будуємо Україну Разом»
Христина Короткова - координаторка осередку «БУР Київ»
Ірина Сімонова - директорка Чернігівського обласного молодіжного центру
Олег Котеленець- заступник директора Чернігівського обласного молодіжного центру
У разі виникнення додаткових питань інформація за телефоном (0462)676-924
Контактна особа:Олег Котеленець.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.