Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 09:41:40

Щорічна виставка "Нові археологічні дослідження Чернігівщини"

01.07.2020   16:00Агенцiя

1 липня у Чернігівському історичного музею імені
В.В. Тарновського відкриється щорічна виставка «Нові археологічні дослідження Чернігівщини».
Представлені матеріали археологічного польового сезону
2019 року на території Чернігова та області.
Виставку можна буде оглянути з 16.00 до 16.45 на музейному подвір’ї або згодом онлайн на музейному сайті.

Останні новини Чернігівщини

У січні-жовтні 2025 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 9 мільярдів гривень податків та зборів 09:38

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-жовтень 2025 року надійшло 9 млрд грн від сплати податків і зборів

Експерти НСЗУ провели виїзні робочі зустрічі із надавачами послуг за пакетами стоматологічної допомоги та зубопротезування для захисників і захисниць 09:36

Зворотний зв’язок від лікарів, які працюють з особами, що захищають і захищали незалежність України, важливий для розвитку державних програм.

14 листопада: цей день в Україні і світі

14 листопада: цей день в Україні і світі 09:29

День 1360 Російська агресія - Day 1360 Russian aggression

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини