Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 05:01:10

Святковий концерт на Валу, біля п’ятої гармати

20.09.2012   16:00Агенцiя

20 вересня о 16.00 відбудеться святковий концерт на Валу, біля п’ятої гармати. Він проводиться за ініціативи підприємців та Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”.
У програмі “Чернігів – перлина України, Вал – перлина Чернігова” заплановані виступи зразкового танцювального колективу “Каблучок”, народного хору “Калина” та спортивно-циркової студії “Тріумф”.
Подібний захід вже проводився на стародавньому Дитинці. Чернігівці з великим зацікавленням спостерігали за дивовижними вправами акробатів, гімнастів та еквілібристів, які демонстрували гнучкість, рухливість і артистичність. Номери у їх виконанні зачаровували і викликали захоплення, не залишаючи нікого байдужим.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини