Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 00:38:33

Семінар "Взаємодія суб’єктів господарювання з органами ринкового нагляду та необхідність додержання вимог законодавства України про ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції"

27.02.2020   14:00Агенцiя

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з метою налагодження співпраці із суб'єктами господарювання стосовно запобігання чи зменшення ризиків, які становить продукція, представлена цими суб'єктами господарювання на ринку, внесення змін до законодавства у сфері державного ринкового нагляду, запрошує всіх бажаючих суб’єктів господарювання взяти участь у семінарі на тему: «Взаємодія суб’єктів господарювання з органами ринкового нагляду та необхідність додержання вимог законодавства України про ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Початок заходу о 14-00 годині 27 лютого за адресою: зала засідань адміністративного приміщення Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, вул. Коцюбинського, 41а, м. Чернігів.

Контактна особа – Зенов Олександр Володимирович 678-613.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини