День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми "U-LEAD з Європою"
У четвер, 13 лютого, в Чернігівському регіональному офісі Програми "U-LEAD з Європою" відбудеться «День відкритих дверей».
В цей день ми презентуємо оновлену команду Чернігівського регіонального офісу та розкажемо про мету, завдання та цілі діяльності пулу експертів в Чернігівській області та функціонування Програми «U-LEAD з Європою» в Україні.
Також разом із представниками громад області ми представимо «Карту успіхів». Керівники об’єднаних територіальних громад Чернігівщини розкажуть про історії успіху реалізації проектів та ініціатив за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»:
- підтримка процесів створення ОТГ: від перших кроків до розвитку;
- створення та реалізація стратегій розвитку ОТГ;
- модернізація Центрів надання адміністративних послуг та підвищення якості надання адміністративних послуг;
- підвищення ефективності фінансового менеджменту в ОТГ;
- вдосконалення системи цивільного захисту в ОТГ.
Початок реєстрації на захід о 10.30.
Презентації відбудуться з 11.00 до 13.00.
УВАГА! Для забезпечення комфортних умов для всіх учасників просимо представників ЗМІ зареєструватися для участі у заході до 18.00 вівторка 11 лютого. Попередня реєстрація є обов’язковою!
Контакти:
Оксана Стельмах 050-954-83-54, 098-914-915-2, ok.stelmakh@gmail.com.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.