Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 грудня, 13:10:50

Публічна дискусія "Переговори лідерів "Норманської четвірки"

12.12.2019   12:00Агенцiя

У четвер 12 грудня у прес-центрі Чиста Політика відбудеться публічна дискусія «Переговори лідерів «Нормандської четвірки» у Парижі та майбутня зустріч у Берліні. Що чекає на Україну? Точка зору Чернігівських експертів.»
Дискусія розпочнеться о 12.00 за адресою м.Чернігів, вул. Полуботка, 6а, прес-центр «Чиста політика».
 
Пропонуємо до обговорення такі питання:
1. Чи перейшла Україна «червоні лінії».
2. Що можна чекати від зустрічі у Берліні?
3. Як дана ситуація вплине на Чернігівщину (регіон, який межує з РФ).

Запрошуємо до участі політичних експертів, представників громадських організацій, ЗМІ Чернігова.
Організатори заходу: Спілка Громадських організацій Чернігівщини.  
Реєстрація учасників за номером телефону 096-155-11-91.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини