Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 15:47:19

Презентація виставки "Від борців за волю до захисників України: Чернігівщина"

06.12.2019   11:00Агенцiя

6 грудня об 11:00 годині в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру (м. Чернігів, вул. Магістратська, 3) відбудеться презентація виставки "Від борців за волю до захисників України: Чернігівщина"

Це збірка матеріалів у формі плакатів/стендів (фотографії, біографічна вибірка, заслуги та  нагороди) про захисників Чернігівщини, які були відзначені державними нагородами впродовж 2014 - 2019 років.
Крім того, Проєкт містить у собі об’єднання та представлення персоналій, які брали участь у захисті України з різницею у століття. Позитивний приклад героїв проекту має спонукати українців діяти на користь власного народу і своєї країни.

Партнери Проєкту:
Інститут національної памяті
Військовийкомісаріат Чернігівський територіальний центру комплектування та соціальної підтримки
Оперативне командування "Північ"
Чернігівський прикордонний загін.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини