Презентація соціального проекту "Диво - це я"
У Чернігові 4 грудня о 10.00 в приміщенні Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 (м. Чернігів, пр-т Перемоги, 183) пройде презентація нового соціального проекту «Диво — це я» від Бюро проектів «Пароварка PR», який покликаний показати, що дива живуть в нас і створюються нашими руками.
Під час презентації проекту організатори розкажуть про головну ідею проекту та про механізм участі кожного в ньому. І про те, що створити диво для когось під силу кожному.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв