Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 00:39:52

Круглий стіл "Політичні уподобання українців на старті виборчої кампанії: загальнонаціональний та регіональний розрізи"

10.09.2012   11:30Агенцiя

Круглий стіл "Політичні уподобання українців на старті виборчої кампанії: загальнонаціональний та регіональний розрізи"


 Місце проведення:  Київ
 Дата проведення:  10.09.2012
 Час проведення:  11:30

10 вересня, об 11:30 відбудеться круглий стіл "Політичні уподобання українців на старті виборчої кампанії: загальнонаціональний та регіональний розрізи".

Учасники:
 Євген Копатько, Засновник компанії "Research&Branding Group"
 Олег Покальчук, соціальний психолог
 Олександр Бухалов, генеральний директор «ФОМ-Україна»
 та доповідачі з 4х регіонів

Ведучий круглого столу - Дмитро Джангіров

Адреса: ІА RegioNews, м. Київ, вул. Хрещатик, 10-Б, 3-й поверх, оф. 8.
 Акредитація: 0442788080, 0978413005.

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини