Брифінг "Квартирний облік та надання житла для внутрішньо переміщених осіб у м. Чернігові"
Чернігівській міській раді 8 листопада відбудеться брифінг для журналістів на тему «Квартирний облік та надання житла для внутрішньо переміщених осіб у м. Чернігові».
Нещодавно в цій сфері відбулися законодавчі зміни. Зокрема, відповідно до них у населених пунктах формується окрема квартирна черга з числа вимушених внутрішніх переселенців. Про те, як це реалізується в Чернігові та що ще передбачають нові правила, розповість керівник відділу квартирного обліку Чернігівської міської ради Михайло Католик.
Місце проведення брифінгу – зал засідань виконавчого комітету.
Початок - об 11 годині.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.