Проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та відкриття “Олімпійського тижня”
Проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та відкриття “Олімпійського тижня” (за участю керівництва облдержадміністрації). Проводять: обласний осередок Національного олімпійського комітету України, відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації. м.Чернігів,
Державне підприємство “Олімпійський навчально-спортивний центр “Чернігів” (стадіон ім.Ю.Гагаріна).
Початок о 10:30.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression