Мистецький проект "Михайло Коцюбинський. У колі друзів"
Зустріч ХХV. «Пантелеймон Куліш - батько українського роману»
Музей Михайла Коцюбинського продовжує відкривати для поціновувачів творчості письменника таємниці його життя.
Мистецький проект «Михайло Коцюбинський. У колі друзів» пропонує знайомство з цікавими неординарними особистостями, які творили українську культуру на зламі ХІХ – ХХ століть, любили Україну, за висловом Євгена Чикаленка, не лише до глибини серця, а й до глибини власних кишень.
Чергова зустріч присвячена Пантелеймону Кулішу – письменнику і досліднику, перекладачу і вченому, публіцисту і видавцю, політичному і громадському діячеві, авторові першого українського роману.
Зустріч відбудеться 11 вересня о 17-00 на музейній веранді.
Вартість квитка – 30 грн.
Кількість місць обмежена.
Попередній запис обов’язковий.
Тел. для довідок: (0462) 677-481, 097 465 70 91, 063 065 61 49.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.