Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 23:31:46

Фестиваль молока – 2019

25.08.2019   10:00Агенцiя

Запрошуємо мешканців та гостей Чернігова 25 серпня до Центрального парку культури та відпочинку на п’ятий ювілейний Фестиваль молока.

У програмі фестивалю:
    дегустація та продаж молочної та іншої продукції;
    вікторини, конкурси та спортивні змагання із врученням заохочувальних призів учасникам;
    розважальна програма для дітей та дорослих;
    концертна програма за участю артистів обласного філармонійного центру та художньо-хореографічних колективів;
    розіграш призів.

Головний приз — кошик молочної продукції.

Початок фестивалю — о 10:00.

Організатори — Чернігівська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, Чернігівська міська рада.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини