Фольклорно-мистецьке свято "Скарбниця зоряних талантів"
4 серпня Ніжинська районна державна адміністрація запрошує жителів Чернігівщини на традиційне районне фольклорно-мистецьке свято "Скарбниця зоряних талантів", присвячене 165-річчю від дня народження першої Народної артистки України Марії Заньковецької.
Захід відбудеться у с. Заньки на території Меморіального музею М.Заньковецької.
Початок о 10.00.
У програмі свята виступи художніх колективів Чернігівської області (Ніжинського, Бобровицького, Бахмацького, Прилуцького, Борзнянського та Носівського районів, м. Ніжин, а також Лосинівської, Вертіївської та Мринської ОТГ та смт Сосниця), екскурсія меморіальним музеєм М.К. Заньковецької, виставки та майстер-класи майстрів народного мистецтва.
Почесні гості: консул Республіки Польща в Україні з культурно- освітніх питань, голова спілки підприємців поляків України Щепаняк В., заступник голови спілки підприємців поляків України Палажченко С. та інші.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).