Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 10:33:36

Захід "День пам’яті розстріляних ромів під час Другої світової війни в Чернігові"

02.08.2019   12:00Агенцiя

Громадська організація «Романо дром» та Департамент культури і туризму, національностей та релігії Чернігівської обласної державної адміністрації запрошують на захід «День пам’яті розстріляних ромів під час Другої світової війни в Чернігові».

Подія-реквієм відбудеться 2 серпня в мікрорайоні «Астра» в урочищі Подусівка біля пам’ятника загиблим ромам.

Початок о 12:00

Біля меморіалу виступить голова Правління ГО «Романо Дром» Марина Казанська, викладачі-дослідники ННІ історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Вони розкажуть про історичний контекст, що спровокував розстріли ромів та цьогорічні дослідження особистих справ у архівах СБУ щодо розстрілів.

Організатори просиди наголосити на тому, що  Департамент організовує доставку учасників заходів до місця проведення. Прохання бажаючих журналістів та фотокореспондентів зв’язатися з контактною особою для координації виїзду. Контактна особа: Самардак Надія +380637181527

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини