Вступний семінар "Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою і громадою"
ГО «Асоціація демократичного розвитку» запрошує представників органу місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадських активістів Носівської об’єднаної територіальної громади до участі в одноденному семінарі «Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою та громадою», що відбудеться 30 липня 2019 року у м. Носівка, Носівської ОТГ
Мета семінару - ознайомити жителів і представників місцевої влади з особливостями, принципами та механізмами реалізації громадського бюджету в Україні і світі та спланувати етапи впровадження у Носівській ОТГ.
Громадський (партиципаторний) бюджет/бюджет участі - інструмент прямої демократії та дієвий механізм взаємодії громади з органами місцевого самоврядування, за допомогою якого жителі міста (селища, ОТГ) мають можливість брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні, щодо розподілу частини бюджетних коштів на втілення суспільно корисних ініціатив.
Процес громадського бюджету активізує громаду, формує довіру громадян до місцевої влади та сприяє їх взаємодії, а також допомагає у визначенні та вирішенні проблем, які найбільше хвилюють жителів міста, селища чи ОТГ. Крім того, громадський бюджет підвищує рівень відкритості та прозорості роботи місцевої влади, а також дозволяє жителям міста безпосередньо впливати на бюджетну політику громади.
Дата проведення: 30 липня 2019 р.
Місце проведення: м. Носівка, вул. Центральна,20 (Носівська ОТГ, Чернігівської області)
Початок заходу о 10:00, реєстрація з 09:30
Участь у семінарі безкоштовна. Навчальні матеріали, харчування та проїзд учасників до місця проведення семінару забезпечують організатори.
За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:
Синельник Ірина, тел.: 066 103 33 31; email: sirina_1980@i.ua
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.