Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 19:03:24

17-й Миколаївський ярмарок "Моя Коропщина − Полісся перлина"

27.07.2019   11:00Агенцiя

9.00 – 9.50  -  Зустріч гостей

10.00  – 10.30 - Хресна хода селищем

10.30 – 11.00 - Урочисте відкриття ярмарку.

11.00 − 12.00 - Ярмаркове проходження громад. Старостинські курені. Фестиваль української юшки, ігри, конкурси, пригощання гостей.

12.00 −14.15 Концертно-розважальна програма. Виступ фольклорного ансамблю, с. Курінь. Виступ вокально-хореографічного ансамблю «Україночка», м. Київ.

14.15 − 15.15 Виступ переможця «Голосу країни» Івана Ганзери.

15.15 − 16.15 Молодіжні забави. Фестиваль фарб холі. Силачі.

До 21.00 - Працюють курені, «Козацькі смаколики». Біля музею - свято козацького куліша, фотозона. «Секрети мезинського меандру»

21.00 − 21.15 - Файр шоу.

21.15 − 22.00 - Виступ найкращих колективів і виконавців Коропського будинку культури.

22.00 − 23.20 - Виступ пародистів (двійники Вірки Сердючки і Дзідзьо). Виступ гімнастки «Ярмаркова грація».

23.20 − 00.20 - Виступ співака Володимира Михайлова.

00.20 −  02.00 - Виступ кавер-групи «Маяковський бенд».

02.00 − 3.00 - Танцювальна програма. Діджей

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини