Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 20:25:03

Пресконференція "Підсумки парламентської виборчої кампанії на Чернігівщині"

19.07.2019   11:00Агенцiя

19 липня об 11:00 в пресцентрі «Чернігівський вибір» за адресою вул. Шевченка, 5 відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА. Під час заходу експерти розкажуть про перебіг кампанії в межах області: про зафіксовані правопорушення та заяви ОПОРИ щодо них до правоохоронних органів, озвучать попередні підсумки роботи окружних і дільничних виборчих комісій.

Спікери:
    Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області
    Олена Рогова, громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області
    Юлія Ковтун, речниця Чернігівського обласного  управління поліції

До участі запрошуються журналісти, представники громадських і політичних організацій та інші зацікавлені особи.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області
тел. 093 7656 931
e-mail: vysikanetsn@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини