Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 10:41:50

Прес-брифінг з нагоди приєднання Чернігова до Всеукраїнської акції "100 пунктів безпеки"

05.06.2019   15:00Агенцiя

5 червня  о 15:00 на малій міській сцені м. Чернігова (проспект Миру, 21) відбудеться прес-брифінг з нагоди приєднання Чернігова до Всеукраїнської акції «100 пунктів безпеки». Кампанія “100 пунктів безпеки” з протидії ДТП за участю пішоходів охоплює 20 міст України, ініційована Національною програмою з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді “Traffic Challenge”. У Чернігові активісти роздадуть населенню «Комплекти безпеки громадян» (світловідбиваючі наліпки) та передадуть школам «Комплекти безпеки школярів» (світловідбиваючі жилети та манжети).

Це вже 3-й етап кампанії «100 пунктів безпеки», і він включає в себе роздачу 60 тис. світлоповертаючих стікерів (наліпок) серед молоді для двоколісних немоторних та електромоторних транспортних засобів.

Акція із роздачі населенню «Комплектів безпеки громадян» є на сьогоднійшній день в Україні унікальною, оскільки носіння світловідбиваючих елементів на двоколісному  транспорті та в інфраструктурі міста - одна з ефективних світових практик протидії дитячій та молодіжній смертності у ДТП.

Цей захід реалізується за підтримки Патрульної поліції, представників освіти та громадських активістів.

До участі у акції оргомітет Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді “Traffic Challenge” запрошує долучитись:
• водіїв двоколісних транспортних засобів,
• дітей зі шкіл та садочків, що переміщаються на двоколісних транспортних засобах,
• людей з обмеженими фізичними можливостями, що пересуваються на інвалідних візочках,
• батьків, що переміщаються по місту з дитячими візочками.

Цікаво,  що 3-етап проекту «100 пунктів безпеки» відбуватиметься  напередодні шкільних канікул. А це допоможе підготувати дітей, що пересуваються по місту на двоколісних транспортних засобах, до пересування на власному транспорті під час канікул та попереджатиме від небезпек на дорозі.

Проект «100 пунктів безпеки» складається з декількох етапів:
1)   позначення небезпечних місць, у яких найчастіше гинуть та травмуються діти, у навігаторі WAZE, що попереджатиме водіїв про наближення до небезпечних ділянок  (що було реалізовано у березні);
2)   забезпечення шкіл в місцях концентрації ДТП Комплектами безпеки шкіл (що було реалізовано у квітні);
3)    забезпечення населення «Персональними комплектами безпеки»;
4)   проведення Національного змагання шкіл з БДР (восени).

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» - це некомерційний та неполітичний соціальний проект, що реалізовується на всій території України з 2015 року в рамках 10-річчя дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН та відповідно до завдань Державної програми з безпеки дорожнього руху, затвердженої Урядом України 2018 року.

У прес-брифінгу візьмуть участь голова ГО Traffic Challenge Ольга Дробишева, представники Чернігівської міськради та патрульні поліцейські. Від поліції Чернігова на прес-брифінгу буде: Начальник управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції Думич Андрій Анатолійович

Для зв’язку: Ірина Сидоренко, (063 763 92 07)

Останні новини Чернігівщини

Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39

Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).

Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07

В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.

У Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області відзначили ювенальних поліцейських 08:36

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини дбають про дітей і цілодобово захищають їхні права та інтереси.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини