Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 13:01:42

Музей імені Григорія Галагана представляє проект "Про живопис і не тільки" та персональну виставку Володимира Кравченка

12.04.2019   15:00Агенцiя

12 квітня о 15.00 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана представляє мистецький проект «Про живопис і не тільки» та персональну виставку портретного жанру «Натхнення» Володимира Кравченка.
За концепцією автора та куратора проект не ілюструє загальноприйняте визначення терміну «виставка», а запрошує до творчої імпровізованої майстерні художника, дає імпульс до мислення, до формування власної філософії, як незалежного світогляду, вільного та інакшого. Декларує, що кожен має право на персональний світогляд та мислення. Експозиція є прикладом авторської власної вільної інтерпретації відчуття світу й того, що з ним відбувається. В проекті використано практики постмодерністських контекстних варіацій.
Володимир Кравченко народився у Чернігові у мистецькій родині. З дитинства займається живописом і поезією. Авторитетами для митця та викладачами під час навчання та становлення творчої індивідуальної манери були Євген Кріп та Василь Михайлюк.
Митець представляє свої твори останніх років, а саме жіночі образи, де найважливішими стають форма і звучання кольору.
Проект триватиме з 12.04.2019 р. до 14.05.2019 р. за адресою: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6)
Деталі – за тел.: 0462-676715

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.