Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 15:54:09

Музей імені Григорія Галагана представляє проект "Про живопис і не тільки" та персональну виставку Володимира Кравченка

12.04.2019   15:00Агенцiя

12 квітня о 15.00 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана представляє мистецький проект «Про живопис і не тільки» та персональну виставку портретного жанру «Натхнення» Володимира Кравченка.
За концепцією автора та куратора проект не ілюструє загальноприйняте визначення терміну «виставка», а запрошує до творчої імпровізованої майстерні художника, дає імпульс до мислення, до формування власної філософії, як незалежного світогляду, вільного та інакшого. Декларує, що кожен має право на персональний світогляд та мислення. Експозиція є прикладом авторської власної вільної інтерпретації відчуття світу й того, що з ним відбувається. В проекті використано практики постмодерністських контекстних варіацій.
Володимир Кравченко народився у Чернігові у мистецькій родині. З дитинства займається живописом і поезією. Авторитетами для митця та викладачами під час навчання та становлення творчої індивідуальної манери були Євген Кріп та Василь Михайлюк.
Митець представляє свої твори останніх років, а саме жіночі образи, де найважливішими стають форма і звучання кольору.
Проект триватиме з 12.04.2019 р. до 14.05.2019 р. за адресою: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6)
Деталі – за тел.: 0462-676715

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.