Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 09:17:01

Круглий стіл "Шляхи наповнення міських бюджетів"

11.04.2019   14:00Агенцiя

14.00 11 квітня в конференц-залі «Світогляд» за адресою: м. Чернігів,  пр. Перемоги буд. 108-А відбудеться круглий стіл: «Шляхи наповнення міських бюджетів».

На круглий стіл запрошені представники всіх рад міст обласного значення Чернігівської області також будуть присутні:
- Голова Фонду комунального майна Чернігівської міської ради - Єпінін Олексій Юрійович;
- Заступник начальника Управління комунального майна Чернігівської обласної ради - Свиридов Сергій Сергійович.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини